• Hry pro PC
 • Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Před odesláním zprávy zákaznické podpoře Alawaru klikněte na příslušný odkaz nalevo, prosím. Mohli byste tam najít odpověď na svou otázku. Červená hvězdička (*) označuje povinná pole.

Jak si můžu koupit hru?
Získáte registrační klíč SMSkou či e-mailem, stáhnete a spustíte hru, a poté kliknete na "Odstranit časový limit" pro otevření okna s nastavením platby. Vyberte si způsob platby, který vám nejlépe vyhovuje. Platba prostřednictvím SMS: Po odeslání SMS Vám bude odečten obnos odpovídající ceně hry. Obratem Vám přijde SMS s aktivačním klíčem. Použijte jej k registraci hry. E-peníze, platební karty a další možnosti platby: Po odeslání objednávky obdržíte e-mail s aktivačním kódem. Jeho pomocí odemknete plnou verzi hry.
Nejde mi odeslat SMS. Proč?

Ve většině případů nelze odeslat SMS, protože nemáte na účtu dost peněz na nákup. Zkontrolujte svůj zůstatek a bude-li třeba, dobijte si kredit. Jestliže máte na účtu dostatečný obnos, zkontrolujte nastavení svého telefonu nebo kontaktujte operátora.

Můj herní klíč nefunguje nebo jsem ho ztratil. Jak ho získám zpět?
Můžete obrátit na naši zákaznickou podporu pomocí formuláře níže. Povinné údaje: Název hry; Způsob platby (včetně telefonního čísla, z něhož jste hru zakoupili, nebo e-mailu, na který byl odeslán herní klíč); a Datum nákupu. Po potvrzení Vašeho nákupu Vám pošleme nový herní klíč.
Kolik stojí registrační klíč?

Na obrazovce náhledu hry klikněte na «Odstranit omezení» a vyberte způsob platby, aby se zobrazila cena hry.

Platba prostřednictvím SMS: Cena je zobrazena pod číslem. Uvedené informace jsou pouze orientačního charakteru a mohou se změnit. Pro přesné informace o tarifech a dostupných službách kontaktujte svého operátora.

E-peníze a platební karty: Cena se zobrazí po kliknutí na «Zaplatit» na stránce platby.

Jiné platební systémy: Cena se zobrazí po kliknutí na «Zaplatit» na stránce platebního systému.

Koupil jsem si tu samou hru dvakrát. Co teď?

Prostřednictvím formuláře níže nám pošlete e-mail, v němž uveďte název hry, datum nákupu a způsob platby. Pomůžeme Vám.

Mám klíč, ale nemohu hru zaregistrovat.

Před registrací hry se ujistěte, že máte na svém počítači nastavené správné datum a čas (podle Vašeho časového pásma). Změny se projeví po restartu. Hru byste měli zaregistrovat do dvou dnů od obdržení klíče.

Nastanou-li nějaké potíže, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže. Uveďte svoje jméno, datum nákupu, číslo objednávky či certifikátu a Váš e-mail, který jste použili při platbě. Jestliže jste hru zaplatili prostřednictvím SMS, uveďte i telefonní číslo, z něhož jste hru zakoupili. Nový klíč Vám odešleme e-mailem.

Co znamená fráze «Klíč platí po dva dny »? Budu si hru muset za dva dny znova koupit?

Herní klíč je třeba zadat do dvou dnů od jeho obdržení. Poté ho po Vás hra přestane vyžadovat. Bude-li to třeba, získáte nový klíč prostřednictvím našich stránek.

Koupil jsem si registrační klíč, ale potom jsem hru smazal nebo reinstaloval Windows.
Hru jsem znova nainstaloval, ale už to není plná verze a hra po mně vyžaduje klíč.

Můžete obrátit na podporu prostřednictvím formuláře níže. Prosím, uveďte:

 1. Název hry.
 2. Datum nákupu a způsob platby.
 3. Jestliže jste zaplatili prostřednictvím SMS, uveďte telefonní číslo, z něhož jste hru zakoupili.
 4. Jestliže jste zaplatili platební kartou uveďte e-mail, na který jste obdrželi klíč, a jméno držitele karty.
 5. Po potvrzení Vašeho nákupu Vám zašleme nový klíč.
Jak funguje obnovení klíče?

Na našich stránkách najdete formulář pro zaslání nového klíče ke hrám, které jste si zakoupili prostřednictvím SMS nebo platební karty.

Jestliže jste zaplatili prostřednictvím SMS, zvolte, prosím, tento způsob platby. Nejprve zadejte telefonní číslo, z něhož jste hru zakoupili. Uveďte jej v mezinárodním formátu, jak vidíte zde. Poté vyberte hru z rozbalovacího menu, stáhněte ji a spusťte. Potom vyhledejte herní kód na stránkách platebního terminálu nebo SMS platby a zadejte jej do následujícího pole. Pro rychlejší hledání upřesněte přibližnou dobu nákupu. Datum je standardně nastaveno na 1. ledna 2011. Jestliže si nepamatujete, kdy jste si hru koupili, změňte datum na 1. ledna 2008. Poté zadejte e-mail, na nějž máme odeslat nový klíč. Nakonec opište znaky z obrázku dole a svou žádost nám odešlete. Váš nový registrační klíč se objeví na obrazovce. Také Vám jej zašleme na e-mail.

Jestliže jste platili platební kartou, vyberte "Online platbu". Nejprve najděte svou hru v rozbalovacím menu. Pro rychlejší hledání upřesněte přibližnou dobu nákupu. Jestliže si nepamatujete, kdy jste si hru koupili, změňte datum na 1. ledna 2008. Poté zadejte e-mail, který jste použili při platbě. Nakonec opište znaky z obrázku dole a svou žádost nám odešlete. Váš nový registrační klíč se objeví na obrazovce. Také Vám jej zašleme na e-mail.

Na obnovení svého klíče máte tři pokusy. Když se pokaždé spletete, zobrazí se zpráva «Počet pokusů byl vyčerpán». V tom případě to zkuste znovu později, nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře níže. Upřesněte, prosím, jak probíhaly Vaše pokusy o obnovení klíče.

Použil jsem klíč, co jsem našel na internetu, nebo jsem si půjčil od kamaráda, nebo jsem našel na CD,
a nefunguje.

Váš klíč nefunguje, protože jste jej obdrželi nezákonně. Jediným způsobem, jak získat legální a platný klíč, je koupit si jej.

Jak odemknu zakoupenou hru?
Pro registraci hry pomocí klíče, který jste obdrželi prostřednictvím SMS, spusťte hru a klikněte na «Hrát bez časového omezení». Otevře se okno, v něm klikněte na «Zadejte svůj herní klíč», poté vepište svůj aktivační kód do vyskakovacího okna a klikněte na «Hrát hned». Pro odemčení zakoupené hry pomocí klíče, který Vám přišel na e-mail, postupujte následovně:
 1. Otevřete e-mail, který Vám přišel po zakoupení hry a vyberte text mezi řádky «---ZAČÁTEK HERNÍHO KLÍČE---» a «---KONEC HERNÍHO KLÍČE---».
  Pro vybrání textu:
  1. Umístěte kurzor myši do levého horního rohu textu
  2. Klikněte a podržte levé tlačítko myši
  3. Přetáhněte kurzor do spodní části textu
 2. Poté klikněte pravým tlačítkem na označený herní klíč a vyberte «Kopírovat».
 3. Poté přepněte na toto okno a klikněte na «HRÁT BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ» (nad červenou šipkou):
 4. Pokračujte na toto okno:

  Klikněte na «ZADEJTE SVŮJ HERNÍ KLÍČ» (nalevo od červené šipky), a poté klikněte pravým tlačítkem myši na rámeček s textem «Pro hru bez časového omezení zadejte herní klíč, který jsme Vám zaslali.»

  V okně se objeví Váš herní klíč.
 5. Klepněte na tlačítko «HRÁT HNED» (nad červenou šipkou).
 6. Vychutnejte si plnou verzi hry bez časového omezení!

Zadejte, prosím, svoje jméno
Povinné pole
Prosím, zadejte svou e-mailovou adresu
Chybný soubor
Prosím, zadejte své telefonní číslo
Chybný soubor

Povinné pole

Zadejte alespoň deset znaků.
Přiložit soubor
Vybrat soubor
Nebyl vybrán žádný soubor
Zadejte captcha
 • Přihlášení
 • Registrace
K přístupu na web se musíte přihlásit
nebo si vytvořit nový účet Alawar. ?
K přístupu na web si musíte vytvořit nový účet Alawar
nebo se přihlásit. ?
Heslo lze obnovit pomocí
e-mailu nebo telefonního čísla uvedeného při registraci ?
← Vstupte