• Hry pro PC
  • Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Před odesláním zprávy zákaznické podpoře Alawaru klikněte na příslušný odkaz nalevo, prosím. Mohli byste tam najít odpověď na svou otázku. Červená hvězdička (*) označuje povinná pole.

Jak si můžu stáhnout hru?
Pro stažení hry klikněte na Stáhnout a hrát

V závislosti na Vašem internetovém prohlížeči se otevře dialogové okno, které Vám nabídne možnosti hru uložit nebo spustit. Klikněte na «Spustit» a počkejte, až se hra stáhne do Vašeho počítače. Proces stahování hry může trvat od několika sekund až do 30 minut, v závislosti na rychlosti Vašeho internetového připojení.

Po dokončení stahování klikněte na «Otevřít», abyste si hru nainstalovali. (Postupujte podle instrukcí na obrazovce.)

Po dokončení instalace klikněte na «Dokončit» a hra se spustí.

Jak smažu hru od Alawaru?

Pro odstranění nainstalované hry postupujte takto:

Klikněte na Ovládací panely v nabídce «Start» (nebo klikněte na Start > Nastavení > Ovládací panely).

Poté dvakrát poklepejte na «Přidat nebo odebrat programy» (nebo klikněte na Programy > Odebrat programy).

V průběhu několika vteřin se objeví seznam programů, nainstalovaných na Vašem počítači. Pro odstranění hry klikněte levým tlačítkem na hru, a poté na «Odinstalovat» pod herním titulem. Také můžete kliknout pravým tlačítkem na hru, kterou si přejete odstranit, a poté na «Odinstalovat/Změnit».

Budete-li požádáni o potvrzení odstranění programu, klikněte na «Ano» a, bude-li to třeba, na «Dále». Až bude hra odstraněna, zmizí ze seznamu «Přidat či odebrat programy». Upozornění: Jestliže nevíte, k čemu určitý program slouží, neodstraňujte jej!.

Jak můžu dostávat novinky od Alawar Entertainment?

Ve spodní části každé naší stránky najdete obálku, pod kterou můžete zadat svůj e-mail. Pak klikněte na ptáčka, abyste se přihlásili k odběru našich novinek. Poté Vám začneme posílat novinky o nových hrách, které na naše stránky přibývají každý týden. Také se můžete sledovat novinky prostřednictvím Twitteru.

Jak se mám odhlásit z odběru vašich novinek e-mailem?

Odpovězte na náš newsletter, nebo vyplňte formulář níže. Uveďte, že si již nepřejete dostávat novinky e-mailem. Poté Vás ze seznamu příjemců odstraníme.

Napsal jsem na vaší webové stránce komentář, ale nikde se neobjevil. Proč?

Před zveřejněním komentářů na našich stránkách je prověřujeme a autorizujeme. Z bezpečnostních důvodů nezveřejňujeme kontakty na naše uživatele. Také na naše stránky neumísťujeme registrační klíče pro hry, protože by to znamenalo porušení licenčního ujednání s koncovým uživatelem.

Jaké výhody mi přinese «Můj výběr»?

Ve Vašem výběru se můžete seznámit s nejnovějšími a nejoblíbenějšími hrami na našich stránkách, přečíst si nejžhavější novinky a recenze, a prohlédnout si svoje hodnocení her. Také zde najdete hry, které jste si koupili. (Můžeme zobrazit pouze ty hry, během jejichž nákupu jste poskytli svůj e-mail.)

Zadejte, prosím, svoje jméno
Povinné pole
Prosím, zadejte svou e-mailovou adresu
Chybný soubor
Prosím, zadejte své telefonní číslo
Chybný soubor

Povinné pole

Zadejte alespoň deset znaků.
Přiložit soubor
Vybrat soubor
Nebyl vybrán žádný soubor
Zadejte captcha
  • Přihlášení
  • Registrace
K přístupu na web se musíte přihlásit
nebo si vytvořit nový účet Alawar. ?
K přístupu na web si musíte vytvořit nový účet Alawar
nebo se přihlásit. ?
Heslo lze obnovit pomocí
e-mailu nebo telefonního čísla uvedeného při registraci ?
← Vstupte